Biz Kimiz

DünyaSolar geçmişten gelen tecrübesi ile her zaman yanınızda Firmamız,2002 yılından beri solar sistemler konusunda tecrübeli ekibi ile Türkiye ortak girişim şirketi olarak 2012 yılının şubat ayında kurulmuştur . Hedefimiz,kullandığımız yöntem ve kaliteli ürünler ile en yüksek verimde en ucuz şekilde temiz enerji üretmektir. DünyaSolar olarak küçük sistemlerinden başlayarak büyük güneş üretim santrallerine kadar geniş bir alanda anahtar teslim proje yapan bir mühendislik ve taahhüt firmasıyız.

SLOGANIMIZ ‘’En kaliteli malzeme ,En yüksek verim, En İyi Kurulum = EN UCUZ ENERJİ ÜRETİMİ ’’ Güneş enerjisinin zamanla birçok geleneksel enerji kaynağının yerini alabileceğine inananıyoruz , yaşanabilir daha temiz bir cevre icin sizde güneş enerjisinden yararlanın...

Haberler

09-04-2012


Solarex İstanbul fuarına katılıyoruz görüşmek üzeri

25-02-2013


25-01 şubat ilk uygulama egitimi başlıyor katılmak icin bize yazın.

17-02-2013


22-24 şubat ikinci teorik egitim başlıyor başvuru icin info@dunyasolar.com.

19-01-2013


İlk teorik egitim başarı ile tamamlandı.

egitim icerigi tıkla

Kariyer

Günesten elektrik üretimi ile ilgilenen (fotovoltaic)

bu konuda yanımızda calişıp kendini geliştiren ileriye dönük kendi işini kurmak isteyen,dinamik arzulu giyimine dikkat eden elekrik mühendisi insanlar ile beraber iş konsepti geliştirmek icin adaylar arıyoruz.İleriye dönük düşünenler kendi işini kurmak isteyen adaylar yüz yüze mülakaat a davet edilecekler.Motivasyon ve Solar a ilgi duyan, bu konuda biraz bilgisi olan Antalya ikametli olan tercihimizdir.: